W tym roku szkolnym chętni uczniowie klasy ósmej przystąpili do ogólnopolskiego projektu „English Binds People Together”, którego koordynatorem głównym jest p. Małgorzata Złocińska ze Szkoły Podstawowej w Rychliku. Projekt trwa od 01.10.2019 do 30.05.2020r. W ramach projektu uczniowie wysyłają do siebie emaile na zadany, najczęściej egzaminacyjny temat. Uczestnicy wybrali sobie lub zostali wybrani przez kolegów do wymiany e-maili. Naszymi partnerami są uczniowie ze szkół w Nowej Rudzie, Człuchowie i Tomaszowie Mazowieckim. Pierwsze zadania już za nami. Pisaliśmy list o sobie, swoich zainteresowaniach, upodobaniach i miejscu zamieszkania. Dziś pisaliśmy emaile dotyczące wynajmu mieszkania. Wszyscy sobie świetnie poradzili. Taki trening z pewnością pomoże uczestnikom w osiągnięciu lepszego wyniku na Egzaminie Ósmoklasisty!
Marta Pawlak