Uczennice i uczniowie z naszej szkoły lubią biegać, skakać i rzucać, co potwierdzili w dzisiejszych Indywidualnych Zawodach Lekkoatletycznych o Mistrzostwo Gminy Praszka. Gratulujemy uzyskanych wyników sportowych wszystkim startujacym👏. W kategorii młodzieży szkolnej. W biegu na 100 m : 1 miejsce Martyna Pokorska, Dominik Zaraś. 2 miejsce Marcel Czerchlański. 3 miejsce Marcel Szczykala. W biegu na 300 m : 1 miejsce Dominik Zaraś. 2 miejsce Lena Kos. 3 miejsce Szymon Morawiak. W biegu na 600 m : 1 miejsce Kacper Rak, 2 miejsce Mikołaj Hombek. W biegu a 1000 m : 1 miejsce Marcel Czerchlański. W skoku w dal : 1 miejsce Martyna Pokorska, Marcel Czerchlański. 2 miejsce Lena Kos, Dominik Zaraś. W pchnięciu kulą : 1 miejsce Weronika Koper, Miłosz Kubacki. 2 miejsce Lena Boczkowska, Mikołaj Hombek. 3 miejsce Liliana Grygiel, Wojciech Wicher. 🥇🥈🥉💪W kategorii dzieci. W biegu na 100 m : 1 miejsce Kamil Bednarek. 2 miejsce Kamil Grzyb. 3 miejsce Kacper Sikora, Justyna Mencfel. W biegu na 300 m 1 miejsce Justyna Mencfel. W biegu na 500 m 1 miejsce Kamil Bednarek. 2 miejsce Franciszek Polak. W biegu na 1000 m 2 miejsce Wojciech Warchulski. W rzucie piłką palantową 1 miejsce Franciszek Polak. 2 miejsce Wojciech Warchulski, Sonia Kucia. 3 miejsce Jan Polak. W skoku w dal 1 miejsce Agnieszka Siemieniak, Franciszek Polak. 2 miejsce Barbara Sala, Jan Polak. 3 miejsce Sandra Wilczyńska, Wojciech Warchulski. W pchnięciu kulą 1 miejsce Zofia Baran, Franciszek Polak. 2 miejsce Sandra Wilczyńska, Kamil Grzyb. 3 miejsce Kacper Sikora. 🥇🥈🥉👏👍Sztafety 4×100 m dziewczęta: Martyna Pokorska, Iga Pilak, Lena Kos, Weronika Koper miejsce 1🥇4×100 chłopcy : Marcel Czerchlański, Marcel Szczykala, Kacper Rak, Dominik Zaraś miejsce 1🥇4×100 m chłopcy: Kacper Sikora, Wojciech Warchulski, Kamil Grzyb, Kamil Bednarek miejsce 1🥇4×100 m dziewczęta: Sonia Kucia, Justyna Mencfel, Agnieszka Siemieniak, Malwina Sikora miejsce 2🥈Brawa dla wszystkich zawodników za wyniki sportowe oraz pomoc techniczną w organizacji zawodów. 👏🙂 Barbara Morawiak, Sebastian Uznański.