Wielkimi krokami zbliżamy się do 6 kwietnia, daty rozpoczęcia konkursu na najaktywniejszą szkołę w Polsce! Przygotowaliśmy dla Was pakiet najważniejszych informacji i prosimy o dokładnie zapoznanie się z nimi już dziś.

ZASADY GRY:Konkurs polega na zebraniu jak największej liczby kroków przez uczniów każdej szkoły podczas tygodnia sportowych wyzwań – od 6 do 14 kwietnia 2021 roku. Dzieci zbierają kroki w aplikacji Pho3nix Kids. Szkołę w rankingu międzyszkolnym reprezentować będzie wynik 50 najaktywniejszych uczniów z każdej placówki.

NAGRODY:Zwycięzcy konkursu otrzymają sportowe opaski dla wszystkich dzieci, które wzięły udział w rywalizacji! Pamiętajcie więc, aby zaangażować jak największą liczbę Waszych uczniów w naszą sportową zabawę.

APLIKACJA MOBILNA PHO3NIX KIDS:Już od początku marca dostępna jest dla Waszych uczniów aplikacja mobilna Pho3nix Kids, do pobrania ze sklepów Google Play oraz AppStore. Można ją znaleźć wpisując w Google Play lub AppStorze frazę „Pho3nix Kids”. Każdy użytkownik podczas pierwszego logowania wybierał z listy placówkę, której jest uczniem, dzięki czemu jego wynik będzie mógł reprezentować szkołę w konkursie. Aby upewnić się, że szkoła jest właściwie przypisana należy zajrzeć w „PROFIL” użytkownika.

Konkurs międzyszkolny jest już dostępny w aplikacji, a każdy uczeń jest do niego automatycznie dodawany. Ze sportowym pozdrowieniem. Barbara Morawiak