Wczoraj w pięknie udekorowanej specjalnie na tą okazję, sali gimnastycznej naszej szkoły odbył się bal karnawałowy. W szkole pojawiały się kolorowe postacie bohaterów znanych bajek. Można było spotkać królewny, policjantów, Spider-Mana, Mario… długo by wymieniać wszystkie… a i rozpoznać dzieci nie było łatwo! Nie zabrakło świetnej muzyki, jak również konkursów, w których wszyscy chętnie uczestniczyli. Podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo zmęczenia.

Dzień dostarczył wiele pozytywnych emocji i przeżyć nie tylko dzieciom, ale również dorosłym. Gorące podziękowania dla wszystkich zaangażowanych w zorganizowanie tego szczególnego dnia. Dziękujemy za doskonałą oprawę muzyczną Filip Siewiera oraz Krystian Szaniec🎶🎧, dziękujemy również kochanym mamusiom, które zadbały o poczęstunek i upominki.