Informujemy, że starsza grupa popołudniowa w obecnym roku szkolnym, będzie brała udział w projekcie edukacyjnym „Z Kotem Amadeuszem przez świat wartości i emocji”. Postacią przewodnią projektu jest kot Amadeusz😺, który zabiera głos w wierszykach z książki „O kotku Amadeuszu, czyli wiersze na małe i duże
troski”. Podejmuje on tematy znane wszystkim dzieciom, np. jak radzić sobie z emocjami (ze strachem, z nieśmiałością, z poczuciem porażki, ze smutkiem), jak rozwiązywać problemy (jak odnaleźć swój talent, jak znaleźć przyjaciół, co robić w czasie choroby), jak radzić sobie w niektórych sytuacjach (jak pokonać nudę), jak odnaleźć się w świecie (jak zadbać o przyrodę, jak pokonać nieśmiałość, jak pokonać niecierpliwość, czy warto być dorosłym). Mamy nadzieję, że razem a Amadeuszem będziemy się świetnie bawić i uczyć.