Czas Świąt Bożego Narodzenia to wyjątkowy okres w roku przepełniony ciepłem, radością i miłością, to także okazja do wspólnego kolędowania. Dziś zgodnie z tradycją naszej szkoły odbyło się przedświąteczne spotkanie społeczności szkolnej, rodziców i zaproszonych gości.
Wspólnie zebraliśmy się w sali gimnastycznej, aby kolejny raz świętować tajemnicę narodzenia Bożego Syna. Pani Dyrektor Halina Kowalczyk – powitała przybyłych gości, uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły, zapraszając wszystkich do wysłuchania programu Bożonarodzeniowego pt. ,,Znów się narodził”. Głos zabrała również przedstawicielka Rady Rodziców Pani Arleta Boczkowska.
Poprzez śpiew kolęd i pastorałek, a nawet taniec uczniowie przenieśli nas w radosną atmosferę świąt. Świąteczna dekoracja oraz zaprezentowany program wprowadził uczestników spotkania w szczególny nastrój.
Na zakończenie Pani dyrektor podziękowała młodym artystom oraz ich opiekunom za przygotowanie niezwykłego spotkania. Nie zapomniała także o ciepłych słowach i pięknych życzeniach, które skierowała do zaproszonych gości, rodziców, nauczycieli i uczniów z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Agnieszka Gielzok