W dalszym ciągu nasza szkoła uczestniczy w projekcie „Bioróżnorodność Opolszczyzny w ujęciu wodnym, czyli H20 dla BIO” . Projekt zakłada wiele ciekawych działań dla uczniów  m.in. warsztaty w Centrum Nauki i Eksperymentu RCRE – „Zaczarowany Świat” w Opolu. Tym razem z zajęciach uczestniczyli uczniowie kl. V-VIII.
Uczestnicy zajęć poznali biologiczną różnorodność Opolszczyzny i uczyli się jak ją szanować oraz jaką ma ona wartość dla naszego środowiska. Zajęcia były bardzo interesujące, uczniowie byli bardzo zaangażowani w ich przebieg. Znali odpowiedzi na większość pytań, dzięki czemu Panie prowadzące zajęcia kierowały w ich stronę wiele pochwał.
Wyjazd zaliczały do bardzo udanych. Z całą pewnością wszyscy chętnie będą uczestniczyć w kolejnych wyjazdach w ramach projektu.