Dziś w naszej szkole odbył się I Szkolny Turniej „RoboPiłki”, który był głównym wydarzeniem zaplanowanym dla naszych uczniów z okazji obchodów Dnia Nowych Technologii w Edukacji. Do turnieju przystąpili uczniowie z wszystkich klas, mecze sędziowała nasza nauczycielka wychowawania fizycznego Pani Basia Morawiak. Uczniowie, którzy w danym momencie nie rozgrywali meczu mogli śledzić poczynania swoich kolegów i koleżanek za pośrednictwem spotkania w Ms Teams w klasach.

Wzorem mistrzostw świata w piłce nożnej kapitanowie drużyn wcześniej wylosowali przynależność do dwóch grup turniejowych. Każda klasa musiała przygotować maski dla swoich zawodów oraz nazwę drużyny.

I tak po zaciętych rozgrywkach z grupy A awansowały drużyny klas 4 i 2, zaś z grupy B drużyny klas 7 i 6. Do finału dotarły drużyny klasy 4 i 2. Niestety w finale nie zobaczyliśmy bramek i o wyniku spotkania przesądziły rzuty karne.

MISTRZAMI I Szkolnego Turnieju „RoboPiłki” zostali uczniowie klasy 2👏👏🥇🥇👏🥰 Serdecznie Wam gratulujemy😘

Zwycięzcy otrzymali zaprojektowane specjalnie na tą okazję medale, wydrukowane na naszej drukarce 3D oraz zestaw słodkości.

Podczas meczów towarzyszyło nam wiele emocji, ale było to dla nas nowe doświadczenie i świetna zabawa🥰👏