„Niech błyśnie pierwsza gwiazda” – pod takim hasłem odbyły się 10.12.2023 jasełka przygotowane przez społeczność szkolną.

Występy w wykonaniu naszych uczniów wprawiły uczestników spotkania w prawdziwie świąteczny nastrój. Słowa płynące ze szkolnej sceny uświadomiły nam, dlaczego co roku z taką dziecinną ufnością czekamy właśnie na nie. Uroczystość jasełkowa okazała się bardzo udana, widzowie byli oczarowani magią przedstawienia. Stała się również okazją do wzmacniania więzi między uczniami, rodzicami, nauczycielami i zaproszonymi gośćmi. Była dla nas lekcją zadumy i refleksji. Przygotowywane z wielkim zaangażowaniem przez dzieci Jasełka nie są jedynie przypomnieniem historii narodzin Dzieciątka Jezus, ale zawsze zawierają jakieś głębsze przesłanie.   Zatem nie pozostaje nic innego jak pogratulować i podziękować aktorom, którzy włożyli wiele pracy i trudu w przygotowanie tegorocznych Jasełek.

Serdecznie dziękujemy Wszystkim za przybycie.