Rozpoczęcie roku szkolnego to ważny dzień w życiu każdego ucznia. W poniedziałek 4 września uczniowie uroczyście pożegnali wakacje, a przywitali nowy rok szkolny 2023/2024. Wielu uczniów przybyło do szkoły z optymistycznym nastawieniem i ogromnym zapałem do pracy…  Uroczystość rozpoczęła się, jak co roku, o godzinie 8:00, Mszą Świętą w kościele parafialnym. O godzinie 9.00 był apel, gdzie na początku wprowadzony został sztandar szkoły i odśpiewany hymn państwowy.

Następnie głos zabrała Dyrektor Szkoły – p. Halina Kowalczyk, która serdecznie powitała wszystkich uczniów – w szczególności uczniów, którzy po raz pierwszy przyszli do naszej szkoły oraz rodziców i grono pedagogiczne. W bieżącym roku szkolnym mamy 129 uczniów Szkoły Podstawowej oraz 59 przedszkolaków. 🙂

Życzymy wszystkim uczniom wielu sukcesów, wytrwałości, ciekawych doświadczeń oraz radosnych chwil spędzonych w naszej szkole.