Dzisiejszy dzień był pełen wrażeń i emocji, oczywiście związanych z obchodami Mikołajek.

Najpierw obejrzeliśmy przedstawienie pt „Mikołaj w sieci” przygotowane przez uczniów naszej szkoły pod kierunkiem Pani Moniki Sikory – instruktorki Świetlicy Wiejskiej w Brzezinach. Następnie odwiedziła nas Pani Zofia Kokot, która obdarowała wszystkich słodką niespodzianką.

Potem było bardzo aktywnie. Wzięliśmy udział w konkurencjach sportowych: Ubieranie Mikołaja, Skok Mikołaja z prezentem do komina, Zaprzęg reniferów oraz wspólnie zatańczyliśmy świąteczny taniec.

Oczywiście Mikołaj o nas nie zapomniał, przez cały rok byliśmy bardzo grzeczni i otrzymaliśmy prezenty.

Wspaniała atmosfera udzieliła się wszystkim i wprowadziła nas w świąteczny nastrój.