W niedzielę, 6 lutego o 23:59 zakończyliśmy zmagania w międzyszkolnym konkursie na największą liczbę kroków.

Razem wykonaliście rekordową ilość 1,8 miliarda kroków w aplikacji Pho3nix Kids!

👏

Dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom i rodzicom za cudowną energię, zaangażowanie i szaloną aktywność

Dziękujemy także za Wasze otwarte serca i spektakularny, międzyszkolny spacer po 1 000 000 PLN od Fundacji Pho3nix na rzecz WOŚP. Wkrótce podamy wyniki zbiórki.

KONKURS NA KROKI – WYNIKI

Przedstawiamy zwycięską 20stkę Międzyszkolnego Konkursu na Kroki w aplikacji mobilnej Pho3nix Kids

Nie przerywajcie swojej przygody z apką, pełno w niej indywidualnych wyzwań na co dzień.

A OTO ZWYCIĘZCY:

1. Zespół Placówek Oświatowych nr 3 w Skarżysku-Kamiennej

2. Zespół Placówek Oświatowych w Strawczynie

3. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 8 w Żorach

4. Szkoła Podstawowa im. Powstańców 1863 r. w Lututowie

5. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Wierzchowinach

6. Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Stobnie Siódmym

7. Szkoła Podstawowa w Stanowicach

8. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Wojciecha Kętrzyńskiego w Szczytnie

9. Szkoła Podstawowa nr 3 w Wojkowicach

10. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 39 im. Obrońców Pokoju w Gliwicach

11. Szkoła Podstawowa w Nowej Iwicznej

12. Szkoła Podstawowa im. Powstańcow Wielkopolskich w Pniewach

13. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Gabriela Narutowicza w Grójcu

14. Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej w Rabie Wyżnej

15. Szkoła Podstawowa nr 10 im. Księżnej Aleksandry Ogińskiej w Siedlcach

16. Szkoła Podstawowa nr 11 im. UNICEF-u w Szczecinie

17. Szkoła Podstawowa w Szczekarkowie

18. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Strojcu

19. Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marszałka Piłsudskiego w Tomaszowie Mazowieckim

20. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 344 im. Powstania Warszawskiego w Warszawie

Jesteście Wielcy!

❤

Dzięki wyjątkowej frekwencji w aplikacji mobilnej Pho3nix Kids, 135 216 uczniów wraz z nauczycielami wyspacerowało mega kwotę 676 080,00 PLN na rzecz 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, którą po zaokrągleniu do pełnego 1 000 000 PLN Fundacja Pho3nix przekaże na konto WOŚP.

Dziękujemy Wam za zaangażowanie i wielkie serca