Od kilku lat w naszej szkole obchodzimy Dzień Bezpiecznego Internetu, który jest inicjatywą Komisji Europejskiej, mającą na celu zwrócenie uwagi na kwestię bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych.

Obchodzony jest w 45 krajach na świecie.

Dzisiejszy aple miał na celu przypomnieć i jeszcze w innej formie uświadomić uczniom, jakie zagrożenia mogą być następstwem niewłaściwego korzystania z komputera oraz Internetu. Zaprezentowane przedstawienie teatralne w wykonaniu uczniów klas VII, VI i IV pod kierownictwem Pani Lidki Błach zaciekawiło oglądających i pokazało, jak ważne jest bezpieczeństwo w sieci, czyli bezpieczeństwo każdego z nas.

Korzystajac z okazji wspólnego spotkania Pani Marta Pawlak wręczyła nagrody uczestnikom konkursów z języka angielskiego. 👏👏👏 wszystkim nagrodzonym jeszcze raz gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów🙂

Wyniki ogólnopolskiego konkursu języka angielskiego Lingos „Zostań Mistrzem Słówek” który odbył się w listopadzie:

I miejsce Nikodem Kałuża i Kamil Włodarski (95% pkt)

II miejsce Kaja Kondracka i Kacper Włodarski (93% pkt)

III miejsce Igor Warwas (75%).

Wyniki ogólnopolskiego konkursu języka angielskiego Forget-me-not edycja jesienna:

I miejsce Weronika Jura (92%)

II miejsce Kacper Włodarski (86%)

III miejsce Basia Sala (79%).