Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą. W zorganizowanym balu karnawałowym w naszej Szkole, uczniowie wcielili się w różne postacie bajkowe. Dzieci zamieniły się w królewny, księżniczki, wróżki, klaunów, batmanów, piratów, bohaterów filmowych, rycerzy, czarownice, czy policjantów, pojawiły się również postacie z ulubionych bajek. Klasy 4-8 rywalizowały w konkursie na najlepiej przebraną klasę. Wszyscy świetnie się bawili, uczestnicząc we wspólnych zabawach i konkursach, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca. Wszystkim zabawom towarzyszyła wielka radość, śmiech i spontaniczna aktywność dzieci, a cały bal karnawałowy przebiegł w miłej, serdecznej atmosferze i dostarczył wszystkim niezapomnianych wrażeń.

Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowaniu strojów i poczęstunku.

Więcej zdjęć oraz filmik można zobaczyć na naszej stronie FB.