uczestniczymy-w-programie-juniorsport_banerekW naszej szkole realizowany jest projekt aktywizacji sportowej uczniów klas. IV-VI pod nazwą „JUNIOR SPORT”. Przez cały rok w poniedziałek, środę i piątek w godz. 16.30-19.00 grupa 20 uczniów zapisanych do tego projektu poznaje różne sporty, dyscypliny i konkurencje. Program jest otwarty, mogą i biorą w nim udział zarówno ci, którzy się zgłosili jak również wszyscy pozostali. Warunek jest tylko jeden – trzeba chcieć się ruszać. Zajęcia potrwają do 16.12.2016.
Oprócz tego w każdy wtorek w godz. 16-30 – 18.00 odbywają się zajęcia w ramach SKS-u.
Tak więc zajęcia sportowe odbywają się codziennie za wyjątkiem czwartku. Po trzech dniach intensywnych zajęć jeden dzień odpoczynku jest jak najbardziej wskazany. Piątek to dzień sportowej zabawy wg propozycji i inwencji uczestników.