Zapraszamy do udziału w konkursie Pho3nix. Szczegóły poniżej. Już w poniedziałek start konkursu na kroki! Sprawdźcie swoją gotowość.

Oto najważniejsze informacje w pigułce:

𝐂𝐙𝐀𝐒 𝐓𝐑𝐖𝐀𝐍𝐈𝐀:

START: 24 stycznia 2022FINAŁ: 6 lutego 2022

𝐍𝐀𝐑𝐙𝐄̨𝐃𝐙𝐈𝐄:

Darmowa aplikacja mobilna Pho3nix Kids do pobrania ze sklepów Google Play oraz AppStore . Zainstalowaną na telefon apkę należy zsynchronizować odpowiednio z aplikacją Google Fit (Android) lub Apple Health (iOS)

𝐑𝐄𝐉𝐄𝐒𝐓𝐑𝐂𝐉𝐀 𝐊𝐎𝐍𝐓𝐀:

Kluczowe w rejestracji ucznia w aplikacji mobilnej, obok danych osobowych i adresu mailowego rodzica, jest wybranie swojej szkoły. Tylko tak uczeń może wziąć udział w konkursie, widnieć w rankingu i reprezentować swoją placówkę.

Mierzenie kroków: najskuteczniejsze i pewne jest liczenie kroków mając przy sobie telefon.

𝐍𝐀𝐆𝐑𝐎𝐃𝐘:

Fundacja Pho3nix, opaskami sportowymi Huawei Band 4, nagrodzi najaktywniejszych uczniów 20 szkół z największą liczbą kroków wykonanych od 24.01 do 6.02. Wynik Szkoły w rankingu międzyszkolnym to suma kroków 50 najaktywniejszych uczniów z każdej placówki, co daje równe szanse szkołom o różnej ilości uczniów.

𝐂𝐄𝐋 𝐂𝐇𝐀𝐑𝐘𝐓𝐀𝐓𝐘𝐖𝐍𝐘:

Każdy uczeń, który w czasie trwania konkursu wykona co najmniej 1000 kroków to 5 PLN od Fundacji Pho3nix na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Życzymy powodzenia, dobrej zabawy oraz radości z aktywności i pomagania!

🥳

996 udostępnieńLubię to!KomentarzUdostępnij