
Dzisiaj uczniowie klasy VIII udali się na wycieczkę rowerową do Leśnictwa Marki. Tam uczestniczyli w ciekawej lekcji biologii prowadzonej przez pracowników Nadleśnictwa Wieluń. Panowie w bardzo interesujący sposób opowiedzieli jaką rolę pełni las, przedstawili jego florę a także przybliżyli tajniki swojej pracy.
Taki bezpośredni kontakt z przyrodą połączony z inspirującą lekcją był dla Ósmoklasistów najlepszym sposobem na naukę.
Jeszcze raz dziękujemy Panu Konradowi i Dariuszowi za mile spędzony czas.

