
Kolejne sukcesy naszych uczniów w konkursach plastycznych!
Tym razem nasi reprezentanci:
* z klasy I Zofia Knaga
* kl. II: Liliana Morawiak, Pola Sieradzka, Mateusz Gondek
* z klasy IV Aleksander Sałata
* kl. V Klara Grygiel, Ewa Pilarska,
wzięli udział w gminnym konkursie ekologicznym organizowanym przez Szkołę Podstawową w Kowalach. Tematem konkursu było „Moje zrównoważone i innowacyjne gospodarstwo”.
Miło nam poinformować, że w swoich kategoriach wiekowych II miejsce zdobyły Pola Sieradzka oraz Klara Grygiel. Dziewczyny odebrały dziś nagrody z rąk organizatorów konkursu.
Pozostali uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy.
Serdecznie gratulujemy naszym uczennicom oraz wszystkim uczestnikom konkursu i życzymy kolejnych sukcesów!
Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Kowalach


