Kolejne sukcesy naszych uczniów w konkursach plastycznych!

Tym razem nasi reprezentanci:

* z klasy I Zofia Knaga

* kl. II: Liliana Morawiak, Pola Sieradzka, Mateusz Gondek

* z klasy IV Aleksander Sałata

* kl. V Klara Grygiel, Ewa Pilarska,

wzięli udział w gminnym konkursie ekologicznym organizowanym przez Szkołę Podstawową w Kowalach. Tematem konkursu było „Moje zrównoważone i innowacyjne gospodarstwo”.

Miło nam poinformować, że w swoich kategoriach wiekowych II miejsce zdobyły Pola Sieradzka oraz Klara Grygiel. Dziewczyny odebrały dziś nagrody z rąk organizatorów konkursu.

Pozostali uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Serdecznie gratulujemy naszym uczennicom oraz wszystkim uczestnikom konkursu i życzymy kolejnych sukcesów!

Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Kowalach