8 maja obchodzimy Dzień Bibliotekarza i Bibliotek 🌷📚

Z tej okazji nasze świetliczaki wybrały się do szkolnej biblioteki, gdzie złożyły pani Basi serdeczne życzenia oraz podziękowania za codzienną pracę i uśmiech 😊 Dzieci zostały również obdarowane słodką niespodzianką 🍬

Następnie odwiedziliśmy panią Sylwię z Biblioteki Publicznej – Filii w Praszce, która przygotowała dla nas świetną grę na świeżym powietrzu 📖☀️ Zabawa była doskonała, a uśmiechy nie schodziły nam z twarzy 😊

Szczególne brawa należą się naszemu koledze Wojtkowi, który z ogromnym zaangażowaniem zaprezentował swoją ulubioną książkę – komiks oraz przeczytał nam jego fragment. Gratulujemy Wojtkowi pięknej pasji do książek i czytania 👏📚

Wszystkim Bibliotekarzom składamy najserdeczniejsze życzenia – wielu czytelników, satysfakcji z pracy oraz nieustającej miłości do książek!💐

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Praszce