
8 maja obchodzimy Dzień Bibliotekarza i Bibliotek ![]()
![]()
Z tej okazji nasze świetliczaki wybrały się do szkolnej biblioteki, gdzie złożyły pani Basi serdeczne życzenia oraz podziękowania za codzienną pracę i uśmiech
Dzieci zostały również obdarowane słodką niespodzianką ![]()
Następnie odwiedziliśmy panią Sylwię z Biblioteki Publicznej – Filii w Praszce, która przygotowała dla nas świetną grę na świeżym powietrzu ![]()
Zabawa była doskonała, a uśmiechy nie schodziły nam z twarzy ![]()
Szczególne brawa należą się naszemu koledze Wojtkowi, który z ogromnym zaangażowaniem zaprezentował swoją ulubioną książkę – komiks oraz przeczytał nam jego fragment. Gratulujemy Wojtkowi pięknej pasji do książek i czytania ![]()
![]()
Wszystkim Bibliotekarzom składamy najserdeczniejsze życzenia – wielu czytelników, satysfakcji z pracy oraz nieustającej miłości do książek!![]()
Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Praszce



