
Nasze przedszkolaki miały okazję obejrzeć spektakl „Śnieżka” w wykonaniu Katolickiego Teatru Edukacji 💙 Dzieci z ogromnym zainteresowaniem śledziły przygody bohaterów, a kolorowa scenografia i świetna gra aktorska sprawiły, że wszyscy przenieśli się do bajkowego świata 🌲👑 To była nie tylko wspaniała zabawa, ale też piękne spotkanie ze sztuką. Dziękujemy za magiczne chwile!
Ułatwienia dostępu