Z radością informujemy, że nasze przedszkolaki wzięły udział w gminnym konkursie recytatorskim „Wiosna, ach to Ty!”, który odbył się w Publicznym Przedszkolu w Ganie 🎤🌸 W kategorii 4-latków Anna Sałata zdobyła II miejsce 🥈👏 W kategorii 5-latków Bianka Sieradzka zdobyła II miejsce 🥈👏 W kategorii 6-latków Oskar Cieśla zdobył III miejsce 🥉👏 Serdecznie gratulujemy wspaniałych występów i jesteśmy ogromnie dumni! 💙 Brawo dla wszystkich uczestników za odwagę i piękne recytacje oraz podziękowania dla organizatorów za zaproszenie i miłą atmosferę! 🌷