Dziesięcioro uczniów naszej szkoły wzięło udział w XVI Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym organizowanym przez KRUS pt. „Wioski bez troski”. Wczoraj w Domu Kultury w Oleśnie odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu na etapie regionalnym oraz wręczenie nagród. 👏

Miło nam poinformować, że:

🏆 Pola Sieradzka zajęła I miejsce w kategorii klas 1–3,

🥈 Bartosz Antosik zdobył II miejsce w kategorii klas 4–8.

Wszyscy uczestnicy otrzymali również drobne upominki przygotowane przez KRUS. 🎁

Serdecznie gratulujemy laureatom oraz wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie. Dziękujemy za zaangażowanie, kreatywność i piękne reprezentowanie naszej szkoły. Życzymy kolejnych sukcesów i nieustającej pasji do rozwijania swoich talentów!