Dzisiaj na zaproszenie Pani Dyrektor odwiedzili nas uczniowie z Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących z Olesna wraz z Panią Aliną Zdańską-Piszczek.
Nasi goście przygotowali dla siódmo i ósmoklasistów bardzo inspirujące zajęcia. Najpierw przedstawili prezentację multimedialną promująca ich szkołę, szczególnie uwzględniając kierunek na który uczęszczają, czyli Architekturę Krajobrazu. Następnie odbyła się część praktyczna. Uczniowie połączeni w grupy pod bacznym okiem przyszłych architektów krajobrazu przygotowali piękne bożonarodzeniowe stroiki, a następnie wzięli udział w konkursie. Oczywiście wszyscy prawidłowo odpowiedzieli na zadawane pytania i otrzymali słodką nagrodę.
Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy naszym gościom, dzięki Wam mogliśmy rozbudzić naszą kreatywność i innowacyjność.

Katarzyna Tabor