Przed kilkoma godzinami zakończyła się uroczysta akademia z okazji zakończenia roku szkolnego 2017/2018.
Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu narodowego przez społeczność szkolną, zabrała głos pani dyrektor Halina Kowalczyk. Przywitała wszystkich rodziców, pracowników szkoły oraz uczniów. Następnie przyszedł czas na wręczenie świadectw z wyróżnieniem i dyplomów uczniom poszczególnych klas. Szczególne słowa uznania p. dyrektor skierowała do rodziców, dziękując za okazane wsparcie i zaangażowanie. Część artystyczną przygotowali uczniowie klasy trzeciej wraz z wychowawczynią. Na koniec wzruszająco pożegnaliśmy długoletnią pracownicę szkoły p. Magdalenę Włodarską, która po 31 latach pracy w naszej szkole przeszła na zasłużoną emeryturę.

Wideorelacja z całej uroczystości na naszej stronie FB.

Wszystkim uczniom i ich Rodzicom życzymy wspaniałych, pogodnych i roześmianych wakacji. Niech ten letni czas będzie pełen niezapomnianych chwil. Dziękujemy za wspólnie spędzony rok i do zobaczenia we wrześniu.

W imieniu Dyrektora oraz wszystkich pracowników ZSP w Strojcu

Agnieszka Gielzok