Boże Narodzenie to czas, kiedy wszyscy stają się dla siebie bardziej życzliwi, milsi i zapominają o wszelkich sporach i waśniach. Aby podkreślić wyjątkowy charakter tych świąt, uczniowie naszej szkoły tradycyjnie jak co roku przygotowali świąteczne przedstawienie. Przed rozpoczęciem spektaklu głos zabrała  dyrektor szkoły p. Halina Kowalczyk oraz przewodnicząca Rady Rodziców Monika Krupa.

Jasełka w wykonaniu dzieci wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój, a uczniowie swym pięknym występem podbili serca publiczności. Piękny śpiew pastorałek i piosenek świątecznych uświadomił wszystkim i  przypomniał o tym, że Święta Bożego Narodzenia są już bardzo blisko. Kiedy część artystyczna dobiegła końca, występujący aktorzy otrzymali gromkie brawa. Występ był niezwykłym przeżyciem zarówno dla aktorów, nauczycieli i zaproszonych gości.

Jasełka zostały przygotowane przez p. Katarzynę Grygiel, p. Elżbietę Krupę oraz wychowawczynie klas I-III.

Agnieszka Gielzok