Dzisiaj uczniowie klas I – VII uczestniczyli w zajęciach zorganizowanych z okazji Światowego Dnia Zdrowia. Co roku obchodzony jest on 7 kwietnia w rocznicę powstania Światowej Organizacji Zdrowia. Najpierw uczniowie klasy V Maja Król, Zuzanna Wicher i Maciej Kościelny przedstawili prezentację multimedialną dotyczącą Zdrowego Stylu Życia. Następnie wszyscy obejrzeli film pt. „Zachowaj równowagę” w którym Pascal Brodnicki omówił Piramidę Zdrowego Żywienia i Aktywności Fizycznej. W kolejnej części zajęć przedstawiciele poszczególnych klas wzięli udział w quizie. Aby utrwalić wszystkie informacje dotyczące zdrowego stylu życia uczniowie rozwiązywali zadania na tablicy multimedialnej.Wszystkim uczniom, a przede wszystkim zwycięzcom quizu gratuluję znajomości Zasad Zdrowego Stylu Życia.

Katarzyna Tabor