Od 2002 roku obchodzimy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji w bibliotece zorganizowaliśmy spotkania dla wielbicieli pluszaków. Młodsi czytelnicy zapoznali się z historią pluszowego misia, wzięli udział w pogadance o znanych misiach-bohaterach z książek i ekranu. Spotkaniu towarzyszyły bajeczki i wiersze o misiach. Na tę okazję specjalnie przygotowaliśmy wystawki książek o misiach, gazetki z ciekawostkami o popularnych niedźwiadkach, dekoracje, które podkreślały charakter tego święta.
Wiele radości wszystkim sprawiły konkursy, zagadki i zabawy, które uświetniły obchody tak ważnego dla dzieci święta- bo przecież pluszowy miś to najlepsza przytulanka. Misie dziękują wszystkim czytelnikom za udział w ich święcie.

Do zobaczenia.
Samorząd Uczniowski i opiekun biblioteki