Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017

Wypoczęci i z uśmiechami na twarzy stawili się 1 września w szkole uczniowie Szkoły Podstawowej w Strojcu. Uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego poprzedziła msza św. w kościele p.w. św. Katarzyny w Strojcu. Następnie po przybyciu do szkoły przemówienie wygłosiła p. Dyrektor Halina Kowalczyk, która przywitała wszystkich uczniów oraz pracowników. Po oficjalnym spotkaniu na sali gimnastycznej odbyły się pierwsze lekcje wychowawcze.

Z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2016/2017 życzymy Wam drodzy Uczniowie, aby nadchodzące miesiące były nie tylko czasem wytężonej pracy, ale niosły ze sobą także wiele radości i zadowolenia z rozwoju własnych zainteresowań i uzdolnień. Wierzymy, że każdy dzień spędzony w naszej szkole będzie dniem owocnym, przynoszącym nowe doświadczenia i wiedzę, którą w przyszłości spożytkujecie jak najlepiej. Zatem od jutra ruszamy do pracy!

Dyrektor & Nauczyciele