28.02.2023r. Drugie półrocze uczniowie i uczennice z naszej szkoły rozpoczęli z przytupem. Młodzi sportowcy w ramach rozgrywek Igrzysk Młodzieży Szkolnej zostali Mistrzami Gminy w Piłce Koszykowej Dziewcząt i Chłopców. 🫅🥇🥇🏆Dziewczęta wygrały mecz z PSP nr. 4 (do zawodów zgłosiły się tylko dwie drużyny z gminy). Chłopaki wygrali wszystkie mecze z PSP 3, z PSP 4, z PSP 2. Gratulacje👏. Drużyna chłopców: Dominik Zaraś, Marcel Szczykała, Szymon Morawiak, Kacper Rak, Wojtek Wicher, Mikołaj Hombek. Drużyna dziewcząt: Lena Boczkowska, Lena Kos, Martyna Pokorska, Nikola Komorowska, Weronika Koper. Wśród dziewcząt Weronika Koper otrzymała tytuł „Najskuteczniejszego Zawodnika’ w turnieju. 💪🏀Barbara Morawiak.