Podsumowanie konkursów

Dziś odbyło się podsumowanie szeregu konkursów, które odbywały się w ostatnim czasie w naszej szkole, a także zawodów sportowych w których brali udział nasi uczniowie, zarówno na szczeblu gminnym, powiatowym oraz wojewódzkim.
W szkole były to konkursy patriotyczne oraz konkursy ekologiczne. W konkursie patriotycznym kl. I-IV „Wielcy Polacy” I miejsce zdobyła Lena Boczkowska, II miejsce Kacper Sikora, a miejsce III Malwina Sikora. W konkursie dla uczniów kl. V-VIII „Czym jest dla Ciebie patriotyzm?” pierwsze miejsce zdobył Daniel Sikora, II Małgorzata Bryś, a III Tamara Antosik.
Wyniki Szkolnego Konkursu Ekologicznego przedstawiają się następująco: klasy IV-V
I miejsce Szymon Morawiak
II miejsce Lena Boczkowska
III miejsce Maria Krupa i Antonina Pietrzykowska
Klasy VI-VIII
I miejsce Małgorzata Bryś
II miejsce Natalia Sałata i Maciej Sychla
III miejsce Tamara Antosik.
Na zakończenie apelu Pani Barbara Morawiak wręczyła dyplomy wszystkim sportowcom, którzy godnie reprezentowali naszą szkołę w różnych zawodach. O ich osiągnięciach pisaliśmy już niejednokrotnie.
Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.👍🏻👍🏻👍🏻🥇🥇🏆🏆