Pan Jan Gędek – Sołtys wsi Strojec oraz Pan Artur Kuc – Sołtys wsi Brzeziny odwiedzili dzisiaj naszą szkołę. Panowie opowiedzieli uczniom o swojej pracy i obowiązkach. Zgodnie stwierdzili, że współpraca z mieszkańcami daje im dużo satysfakcji.
Uczniowie klasy IV, V i VI mieli również okazję uczestniczyć w ciekawej lekcji historii – poznali ciekawostki dotyczące Strojca i Brzezin, a także  roli Sołtysa w dawnych czasach. Dzieci z uwagą słuchały, a następnie zadawały pytania.
Podsumowaniem spotkania było ogłoszenie przez Panią Dyrektor Halinę Kowalczyk wyników konkursu plastycznego na folder promujący „Moją Miejscowość – Moją Małą Ojczyznę”.
W podziękowaniu za przyjęcie zaproszenia, uczniowie wręczyli Panom Sołtysom pamiątkowe dyplomy. Naszym dzisiejszym gościom jeszcze raz składamy serdeczne podziękowania i słowa uznania za pełne zaangażowanie na rzecz lokalnej społeczności.

Wyniki Konkursu Plastycznego

na folder promujący

„Moją Miejscowość – Moją Małą Ojczyznę”

I miejsce – Daniel Sikora

II miejsce – Tamara Antosik

III miejsce – Paulina Placek

Gratulacje!!!

Wszystkim uczestnikom bardzo serdecznie dziękuję za udział w konkursie.

Katarzyna Tabor