Długo uczniowie klasy V będą wspominać swoją (drugą już) noc, spędzoną w szkole – noc pełną wrażeń i emocji.

Impreza pod hasłem „Nocne oblicze szkoły” rozpoczęła się o godz. 18 w piątek 10-go stycznia b.r., a zakończyła o szarym poranku dnia następnego. Każdy uczestnik przybył do szkoły wyposażony m.in. w śpiwór, niezbędny prowiant oraz dużą porcję dobrego humoru. Wieczór i noc obfitowały w wiele atrakcji: gry i zabawy sprawdzające nie tylko sprawność fizyczną, ale także różne „łamigłówki dla mądrej główki”. W sali gimnastycznej rozgrywały się mecze, a w świetlicy dla wszystkich głodomorów zaserwowana została smakowita pizza.

W sobotni poranek uczniowie – nieco jeszcze zaspani po nocnych atrakcjach, ale bardzo zadowoleni – powrócili do swoich domów.