6 grudnia w naszej szkole odbył się „Mikołajkowy Bieg po Zdrowie”. Jest  to kolejne działanie w ramach programu „Bezpieczna+. W tym wyjątkowym dniu  na uczniów czekało wiele niespodzianek.
Najpierw dzieci z klas młodszych uczestniczyły w różnych konkurencjach sportowych przygotowanych przez pana Sebastiana Uznańskiego. Następnie przybył do nich Święty Mikołaj, a ponieważ przez cały rok były  bardzo grzeczne – otrzymały prezenty.
Uczniowie klas starszych również wzięli udział w oryginalnych zabawach sportowych przygotowanych przez pana Romualda Natkańskiego. Młodzież otrzymała upominki, co prawda nie z rąk samego Mikołaja – bo ten miał dzisiaj bardzo dużo pracy, ale od jego pomocników: Śnieżynki, renifera Rudolfa i Elfów.
Myślę, że towarzyszyło nam dzisiaj dużo radości i uśmiechu, poczuliśmy, że  święta zbliżają się do nas wielkimi krokami.
Wszystkim uczniom, pomocnikom Mikołaja, samemu Mikołajowi, nauczycielom, którzy zaangażowali się w organizację dzisiejszego dnia oraz tajemniczym sponsorom prezentów bardzo serdecznie dziękuję.

Katarzyna Tabor