„Więcej szczęścia jest w dawaniu aniżeli w braniu”, o tym najlepiej wiedzą uczniowie naszej szkoły, którzy dzisiaj spisali się na medal. Samorząd Uczniowski zorganizował zabawę  w ,,szczęśliwe serduszko’’ ,aby  dobre uczniowskie serduszka wsparły 26.finał WOŚP, którego celem będzie pozyskanie środków „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”. Dużym powodzeniem cieszyły się frytki , które wręcz profesjonalnie smażył Wiktor z pomocnikami. Rogaliki, babeczki i pyszna wz-tka to coś dla amatorów słodkości. Przeprowadziliśmy również licytację gadżetów ( plakat, maskotka, filiżanki). Udowodnili ście, że macie wielkie serca, co bardzo cieszy. Cała akcja przebiegała sprawnie, dzięki dużemu zaangażowaniu Samorządu Uczniowskiego.

Pragnę również podziękować rodzicom i darczyńcom za pomoc i wsparcie. Nasze wspólne działania są po to właśnie, aby wychowywać  takich wrażliwych ludzi. W niedzielę wyrusza nasza wspaniała  grupa wolontariuszy. Trzymam za Was kciuki. Sie ma.

Lidia Błach-opiekun SU