Jesteśmy w finale ogólnopolskim IV edycji Drużyny Energii !!!!!!ZNAMY FINALISTÓW 4. EDYCJI DRUŻYNY ENERGII08.06.202160 tysięcy ćwiczeń wykonanych przez uczniów i prawie 400 szkół w projekcie – za nami etap sportowy tegorocznej edycji Drużyny Energii. Wielki finał z nagrodami, podczas którego poznamy zwycięzcę już 17 czerwca.Jury 4. edycji Drużyny Energii wyłoniło 5 najlepszych szkół, które spośród placówek biorących udział w projekcie wykazały się największą aktywnością. Wygrały te, które zaangażowały do sportowych ćwiczeń największy procent swoich uczniów. Finaliści zostali wyłonieni spośród prawie 400 placówek z każdego zakątka Polski. W sportowym etapie udział wzięło aż 228 szkół. Łącznie uczestnicy projektu wykonali ponad 60 tys. ćwiczeń.Finaliści 4. edycji Drużyny Energii:Drużyna Mocy – Szkoła Podstawowa im. płk. Czesława Mączyńskiego w Kaszycach (woj. podkarpackie)Drużyna Koszykarzy – Szkoła Podstawowa im. bł. Karoliny Kózkówny w Mszalnicy (woj. małopolskie)Drużyna Piłkarzy Nożnych – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Strojcu (woj. opolskie)Drużyna Energetyczna – Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Niwiskach (woj. lubuskie)Dzika karta – Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gowidlinie (woj. pomorskie)Do każdego z finalistów trafi nagroda o wartości 3,5 tys. zł oraz zaproszenie do udziału w Wielkim Finale 4. Edycji Drużyny Energii.