„Powitanie lata” pod takim hasłem przebiegała gra terenowa klas IV-VI 22.czerwca. To świetny sposób na zabawę i naukę. Drużyny o nazwach liter tworzących hasło „wakacje” rywalizowały w następujących konkurencjach: chodzenie na szczudłach, przebieranie ziaren, zumba, łapanie baniek mydlanych, układanka matematyczna, rozpoznawanie przebojów muzycznych. Uczestnicy mieli również okazję utrwalić zdobyte umiejętności z udzielania pomocy przedmedycznej. Nad tym czuwała pani K.Tabor z czwartoklasistami. Wakacyjny piknik zakończyliśmy wspólnym pamiątkowym zdjęciem, a na koniec zatańczyliśmy zumbę. Było świetnie, a nasi uczniowie zasłużyli na szóstki, bo spisali się na medal i jak przystało na prawdziwych turystów pozostawili po sobie porządek na boisku szkolnym. Sukces wychowawczy osiągnięty, odetchnęły z ulgą wychowawczynie, które dziękują za pomoc Pani Iwonie Wąsińsiej i Pani Agnieszce Nowałce.