Uczniowie klas 6-8 we wrześniu brali udział w międzynarodowym projekcie na platformie eTwinning, po to by wraz z uczniami z innych krajów świętować Europejski Dzień Języków. Uczniowie klas 6 i 7 nagrali filmiki prezentujące naszą szkołę, naszych uczniów i Polskę. Klasa 6 stworzyła również plakaty o Polsce, a 7 i 8 piękne zakładki do książek oraz pocztówki, które wysłane zostały do naszych projektowych partnerów.

W dalszym ciągu otrzymujemy przesyłki od naszych nowych przyjaciół. Mieliśmy także okazję przedstawić się na forum i poczytać o zainteresowaniach naszych rówieśników z Hiszpanii, Portugalii, Francji, Turcji i wielu innych krajów. Wszystko działo się na TwinSpace projektu. Jego zwieńczeniem była dzisiejsza wideokonferencja, podczas której na żywo mogliśmy się zaprezentować i posłuchać ciekawych informacji o innych krajach. Wiemy, że znajomość języków obcych jest niezbędna w dzisiejszych czasach. Co najważniejsze, przekonaliśmy się, że dzięki znajomości angielskiego możemy poznawać ludzi z całego świata!