Obchody tego dnia to już tradycja naszej szkoły. Uczniowie chętnie wcielają się w postacie bajkowe. W tym roku rewelacyjnie zrobili to czwartoklasiści i część uczniów klasy piątej.

W bibliotece odbył się mały konkurs wiedzy o bohaterach ulubionych bajek , rywalizowały klasy IV,V i VI. W zaciszu biblioteki szkolnej w listopadowy poranek najmłodsi mogli również przenieść się w bajkowy świat, a to dzięki czwartoklasistom, którzy pięknie czytali dla nich ulubione bajeczki.

Również przedszkolaki miały okazję przywitać się z postaciami z bajek, bo o nich też pamiętaliśmy.

Podczas lekcji języka polskiego uczniowie klas IV i V uczestniczyli w aktywnościach o tej tematyce: zmagali się z krzyżówką, bajkowym sudoku, opowiadali swoje ulubione bajki.

Tego dnia na korytarzu podczas przerwy miło było spotkać krasnoludka, pana Kleksa czy księżniczkę.

Organizatorki: K.Brodna, B.Kołodziejska i L.Błach