Jak co roku w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Pluszowego Misia – przyjaciela wszystkich dzieci i nie tylko. Uczniowie zostali zaproszeni do biblioteki, bo w tym miejscu można było obejrzeć wystawki związane z najpopularniejszymi misiami- bohaterami książek, filmów, wierszy. Można było zapoznać się z literaturą, której bohaterami są misie, wypożyczyć książkę. Wszystkie dzieci przyniosły ulubione maskotki i wysłuchały historii powstania pluszowego misia. Uczennice klasy szóstej i piątej czytały wierszyki o misiach i wybrane fragmenty przygód Kubusia Puchatka. Uczniowie –ci mali i duzi chętnie wzięli udział w konkursach wiedzy o misiach oraz w konkursach plastycznych . Dużo zabawy dostarczył konkurs rysowania misia z zasłoniętymi oczami. Dla uczestników konkursów było przygotowane słodkie „ co nieco” .Mamy nadzieję że pluszaki były zadowolone z wizyty w szkole, dzieci z udziału w obchodach święta, jeśli tak- to zapraszamy za rok.

Organizator: Barbara Kołodziejska

Pomagały: Marta K.,Samanta Ł, Maja J,