9 lutego odbył się w naszej szkole bal karnawałowy. W tym dniu szkolny korytarz zamienił się w zaczarowaną krainę pełną wróżek, czarodziejów, księżniczek, piratów, diabłów, biedronek, motylków, sportowców i innych barwnych postaci z kreskówek i bajek oraz życia codziennego. Bal poprowadziły uczennice klasy szóstej, pod czujnym okiem wychowawczyni. Imprezę tradycyjnie rozpoczęliśmy od wyborów „Króla i Królowej Balu”. W tym roku ten zaszczytny tytuł zdobyli Nikola Czerchlańska kl. III oraz Marcel Czerchlański kl. II. Atmosfera podczas zabawy była fantastyczna. Podczas imprezy odbywały się także konkursy, w których uczniowie chętnie brali udział. Warto nadmienić, iż rodzice przygotowali swoim pociechom pyszny poczęstunek.
Choć wszyscy uczestnicy wspaniale się bawili i tańcom nie było końca, to czas dobrej zabawy upływał szybko. Na pewno tegoroczny bal będzie niezapomniany, a uczniowie już nie mogą doczekać się kolejnego.