Uczniowie klasy VI z wychowawczynią Lidią Błach i panią Barbarą Kołodziejską w związku z przypadającym 10. grudnia dniem praw człowieka, przygotowali apel .

Zapoznali  swoich kolegów z  prawami jakie przysługują dzieciom nie tylko w naszej szkole, ale i w życiu codziennym. Ważne dla wszystkich okazały się informacje o funkcji Rzecznika Praw Dziecka, bowiem w styczniu uczniowie będą wybierali w szkole swojego rzecznika spośród kandydujących nauczycieli. Wybory zorganizuje Samorząd Uczniowski i o tym poinformowała pani Lida Błach-opiekun samorządu. Uczniowie mają  prawo do nauki ,ale i do rozrywki, dlatego też dzisiaj przygotowaliśmy poranek teatralny dla najmłodszych. Była zatem i nauka, i zabawa.

Lidia Błach