Karnawał to miła, szalona, pełna wrażeń i zabaw tradycja, nie tylko dla dorosłych. Bal karnawałowy jest atrakcją bardzo lubianą również przez dzieci i młodzież naszej szkoły. Dostarcza wszystkim wielu przeżyć i radości. Tak też było wczoraj -6 lutego.
Na pięknie udekorowanym przez siódmoklasistów szkolnym korytarzu pojawiły się kolorowe postacie. Uczniowie przebrani za bohaterów znanych bajek, postaci z filmów, świata muzyki, sportu… nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci.
Tradycyjnie zabawę rozpoczęliśmy od konkursu strojów karnawałowych, który przygotowała klasa VIII. Jak zwykle wybór „Wyjątkowo przebranej dziewczyny” i „Wyjątkowo przebranego chłopaka” był bardzo trudny. W komisjach zasiedli uczniowie klasy VIII oraz nauczyciele. Wyłoniono zwycięzców w klasach I-V oraz przyznano wyróżnienia. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały szkołę.
Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów, a mamom obecnym podczas balu za przygotowanie pysznego poczęstunku dla dzieci.
Kolejny bal karnawałowy już za rok.