Lapbook – kl. V

Lapbook czyli ,,książka na kolanach”. Tą metodą uczniowie klasy V pracowali na lekcji języka polskiego, by w atrakcyjny sposób utrwalić sobie wiadomości o mitologii greckiej. Karteczki, schowki, mapki, schematy – jednym słowem wszystk...

Czytaj więcej

Pasowanie na PRZEDSZKOLAKA

Dzień 18 października pozostanie na długo w pamięci dzieci 2,5-3 letnich z Przedszkola w Strojcu. Tego właśnie dnia odbyła się pierwsza ważna przedszkolna uroczystość –PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA. Uroczystość rozpoczęła się od powitania g...

Czytaj więcej

„Pasowanie na ucznia” oraz akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

„Pasowanie na ucznia Szkoły Podstawowej w Strojcu” to pierwsza wyjątkowa uroczystość w życiu dzieci, które we wrześniu tego roku po raz pierwszy rozpoczęły swoją przygodę z szkołą. Dla najmłodszych uczniów było to ogromne przeżyci...

Czytaj więcej

„Zachowaj trzeźwy umysł” 2017

Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły brali udział w konkursie plastycznym w ramach kampanii „Zachowaj trzeźwy umysł”. Tegoroczną laureatką Ogólnopolskiego Konkursu „Na skrzydłach przyjaźni” została Patrycja Moczarna. Jo...

Czytaj więcej

Dzień Chłopaka w klasie IV

W ten dzień czwartoklasiści dobrze się bawili. Dziewczęta przygotowały dla chłopaków ekscytujące konkursy, spośród których największe emocje wzbudziło przyszywanie guzików. Okazało się, że wcale nie jest łatwo trafić nitką do ucha igł...

Czytaj więcej

Dzień chłopaka w kl. II

Piątek upłynął w klasie II w radosnej atmosferze. W doskonałych humorach świętowaliśmy Dzień Chłopaka. Były życzenia, upominki – portfele (tu pomysłowością wykazały się mamy), wspólne zabawy i poczęstunek. Iwona Niedzielska-Kalemb...

Czytaj więcej

Dzień chłopaka w kl III

Dziewczynki z pomocą Rady Rodziców klasy III zrobiły chłopcom niespodziankę w postaci prezentów – przyborów do pisania i temperówek. Wszyscy poczęstowali się słodkościami upieczonymi przez mamę ucznia. Marcel Czerchlański został wybra...

Czytaj więcej

Dzień głośnego czytania

Zgodnie z zapowiedzią piątek był dniem głośnego czytania w naszej szkole. Klub Aktywnego Czytelnika zadbał ,aby przedszkolaki i młodsi czytelnicy choć przez chwilę mieli okazję posłuchać ciekawych fragmentów ulubionych książek. Dla przedszk...

Czytaj więcej