Wyjazd na musical PP w Ganie

2 lutego nasze Przedszkolaki wyjechały do Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Praszce na Musical dla dzieci „Dorotka w krainie Oz” Teatru Moich Marzeń z Chorzowa. Dzieci podziwiały ciekawe kostiumy i piękna scenografię. Z...

Czytaj więcej

Bal Karnawałowy PP w Ganie

W dniu 01.02.2018r. w naszym Przedszkolu odbył się Bal Karnawałowy. Tego dnia już od rana w Przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, kró...

Czytaj więcej

Dzień Babci i Dziadka PP w Ganie

Dzień Babci i Dzień Dziadka 11 stycznia w sali OSP w Ganie świętowaliśmy Dzień Babci i Dziadka. Dzieci przedstawiły Jasełka i złożyły życzenia w postaci piosenki i wiersza Dzięki wspaniałej organizacji Rodziców zaproszone Babcie i Dziadkowi...

Czytaj więcej

Pan Leśnik

Dziś w przedszkolu gościliśmy Pana leśniczego, który opowiedział nam jak możemy pomóc zwierzętom przetrwać zimę. Emilia Pietruczek

Czytaj więcej

Z życzeniami świątecznymi

19.12.2017 w przedszkolu w Ganie dźwięk kolęd słychać było już od rana. Dzieci przygotowały dla rodziców piękne jaselka. Łzy wzruszenia pojawily sie nie u jednej mamy. To znak, że musiało się podobac. A dzieci jak zwykle spisaly się na meda...

Czytaj więcej

Wycieczka do zakładu produkcyjnego

W poniedziałek 6.11.2017 Przedszkolaki z Gany wybrały się na wycieczkę do zakładu produkującego znicze – PROMIEŃ. Mogliśmy zobaczyć jak się robi znicze i każdy mógł takiego wyprodukować. Dzieci słuchały z zainteresowaniem i zadawały...

Czytaj więcej

Latający Kufer w przedszkolu w Ganie

W piątek 27.10.2017 sala Smerfów zamieniła się w prawdziwy teatr Po raz kolejny dowiedzieliśmy się, że kłamstwo nie popłaca!! Emilia Pietruczek

Czytaj więcej

Dzień Dyni

30 października w przedszkolu Ganie obchodziliśmy Dzień Dyni, były Dyniowe czapeczki, Dyniowe rozgrywki, Dyniowe prace, Dyniowe przysmaki oraz sprawdzanie co Dynia kryje w środku ale była zabawa! Emilia Pietruczek

Czytaj więcej

Przywitanie wiosny w Ganie

Fotorelacja z pożegnania zimy i przywitania wiosny. Z naszą przedszkolną Marzanną Jadzią.

Czytaj więcej

Dni otwarte przedszkola w Ganie

W dniach 13 – 17 marca w naszym przedszkolu odbyły się dni otwarte. W których to przyszłe przedszkolaki miały okazję zobaczyć przedszkole oraz uczestniczyć w zajęciach i zabawach zorganizowanych przez nauczycieli.  

Czytaj więcej