#Pasowanie na przedszkolaka#

W czwartek 10 maja w grupie maluszków odbyło się oficjalne i uroczyste pasowanie na przedszkolaka. Po krótkim występie wszystkie dzieci złożyły przyrzeczenia przedszkolaka i Pani Dyrektor dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka. Przedszko...

Czytaj więcej

#Dzień Strażaka#

W poniedziałek 7 maja w naszym przedszkolu gościliśmy Strażaka z Ochotniczej Straży Pożarnej w Ganie. Dzieci z zaciekawieniem słuchały jak wygląda praca strażaka. Bardzo dziękujemy za interesujące zajęcia. Emilia Pietruczek

Czytaj więcej

#ZajeciaDlaRodzicow#

W czwartek 26.04 maluszki mogły pracować razem z rodzicami. Było kolorowanie, wycinanie, przyklejania i tańce. Radość dzieci była wielka. Bardzo dziękujemy za świetną zabawę Emilia Pietruczek

Czytaj więcej

#MagiczneStruny#

We wtorek 26 kwietnia pojechaliśmy do przedszkola w Strojcu na muzyczną lekcję, na której poznaliśmy wygląd i brzmienie instrumentów strunowych. Emilia Pietruczek

Czytaj więcej

#Warsztaty Wielkanocne#

28.03.2018 nasze przedszkolaki miały okazję wziąć udział w warsztatach wielkanocnych w zakładzie produkujący świece w Ganie. Najpierw p.Arek oprowadział nas po zakładzie i opowiedział jak się robi świece. Później przy przygotowanym stole dz...

Czytaj więcej

Poznajemy Instrumenty Muzyczne

15 marca w naszym przedszkolu gościliśmy p. Tomasza Stefana z Fabryki Muzyki w Gorzowie Śląskim. Mogliśmy m.in. posłuchać gry na flecie, klarnecie, saksofonie, tubie basowej oraz gitarze. Dzieci zapoznały się z budową instrumentów. Z zaciekawie...

Czytaj więcej

Powitanie wiosny

W środę przedszkolaki z Gany uroczyście witały wiosnę. Z kolorowymi opaskami, wstażkami, instrumentami i śpiewam o wyczekiwanej wiośnie spacerowały w pobliżu przedszkola. Korowód prowadziła Panna Marzanna, która na koniec pożegnaliśmy i zap...

Czytaj więcej

Śnieżka i 7 krasnoludków#

W poniedziałek 19 marca nasze przedszkole zmieniło się w krainę bajek, a my braliśmy udział w jednej z nich była Śnieżka Zła Królowa Królewicz i krasnoludki. Emilia Pietruczek  

Czytaj więcej

Wyjazd na musical PP w Ganie

2 lutego nasze Przedszkolaki wyjechały do Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Praszce na Musical dla dzieci „Dorotka w krainie Oz” Teatru Moich Marzeń z Chorzowa. Dzieci podziwiały ciekawe kostiumy i piękna scenografię. Z...

Czytaj więcej

Bal Karnawałowy PP w Ganie

W dniu 01.02.2018r. w naszym Przedszkolu odbył się Bal Karnawałowy. Tego dnia już od rana w Przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, kró...

Czytaj więcej