LISTA DZIECI UCZĘSZCZAJĄCYCH

DO ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO W GANIE

NA ROK SZKOLNY 2018/2019

 

GRUPA 2,5-3-4 LATKÓW

„Sówki”

 

Wychowawczyni Emilia Pietruczek

  1. BANATKIEWICZ ALICJA
  2. BODUCH TOMASZ
  3. DUGACZ ŁUCJA
  4. DZIĘCIOŁ JAKUB
  5. DZIĘCIOŁ NIKOLA                                       
  6. GAIK FABIAN
  7. GAIK MAJA                                                                  
  8. GARNCAREK NATALIA
  9. GÓRA MARCEL
  10. KLICH KRZYSZTOF
  11. KOŚCIELNY PIOTR
  12. KWAPIS KORNELIA
  13. PIETRUCZEK CECYLIA
  14. POPCZYK AMELIA
  15. POPCZYK ANTONINA
  16. POPCZYK MARIA                                                                      
  17. POPCZYK OSKAR
  18. SIERADZKI MARCEL
  19. SOBIERALSKA NADIA                                                         
  20. STODÓŁKA RADOSŁAW
  21. SZCZUKA NIKODEM
  22. WOJTERA AMELIA   

 

GRUPA 5-6 LATKÓW

„SMERFY”

 

Wychowawczyni Bożena Ziółkowska

  1.GAIK KRYSTIAN                                                               

  2.JURCZYK JULIA                                                                 

  3.KWAPIS WIKTOR                                                            

  4.MAREL MARIA                                                                

  5.ORZESZYNA ANTONI                                                      

  6.ORZESZYNA KAMIL                                                          

  7.OWCZAREK MARTYNA                                                   

  8.PAWELEC OLIWIA                                                           

  9.RASZTAR FILIP                                                                                  

10.RASZTAR MATEUSZ                                                        

11.SZCZUKA MAJA                                                               

12.DUGACZ SARA                                                                  

13.DZIĘCIOŁ WIKTOR                                                             

14.GÓRA OLIWIER                                                               

15.KOŚCIELNA MARTYNA                                                           

16.MŁYNARCZYK ALICJA                                                    

17.POKORSKA ALEKSANDRA                                                 

18.POKORSKA ALICJA                                                                   

19.POPCZYK STANISŁAW                                                                  

20.POPCZYK ZUZANNA