Z ogromną dumą i radością chcemy poinformować, że nasza szkoła może już pochwalić się nową pracownią komputerową, która powstała dzięki udziałowi w projekcie „Super szkoła – Super uczniowie” realizowanym przez Urząd Gminy w Praszce, a współfinansowanym z funduszy unijnych. Dzięki środkom pozyskanym w ramach projektu dotychczasowa pracownia zmieniła się w nowoczesną pracownię terminalową, wyposażoną w stanowiska do pracy dla uczniów oraz stanowisko typu all-in-one dla nauczyciela. Ponadto pracowania została wyposażona w 75 calowy monitor interaktywny, zestawy do nauki programowania oraz nowoczesne oprogramowanie do zarządzania klasopracownią. W ramach projektu zakupiono również biurka, ergonomiczne krzesełka, a także przeprowadzono prace remontowe. Łączny koszt wykonanych prac remontowych oraz doposażenia pracowni wyniósł ponad 76 tysięcy złotych.

Ponadto w ramach tego samego projektu udało nam się doposażyć pracownię matematyczną, jak również otrzymaliśmy wiele pomocy dydaktycznych do nauki innych przedmiotów.