Zakończyła się ogólnopolska rywalizacja zorganizowana z okazji Międzynarodowego Dnia Sportu – Konkurs na kroki Pho3nix Active School.?‍♀️?‍♂️
Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu i z przyjemnością ogłaszamy oficjalną listę zwycięskich szkół do których powędrują nagrody w postaci opasek sportowych! ??

1 MIEJSCE – Zespół Placówek Oświatowych nr 3 im. Henryka Sienkiewicza w Skarżysku-Kamiennej.

2 MIEJSCE – Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 39 im. Obrońców Pokoju w Gliwicach.

3 MIEJSCE – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Stobnie Siódmym.

4 MIEJSCE – Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Błaszkach.

5 MIEJSCE – Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej w Rabie Wyżnej.

6 MIEJSCE – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 8 im. Adama Mickiewicza w Żorach.

7 MIEJSCE – Szkoła Podstawowa nr 350 im. Armii Krajowej w Warszawie.

8 MIEJSCE – Zespół Szkolno – Przedszkolny w Strojcu (opaski sportowe dla 30 najaktywniejszych uczniów)?????

9 MIEJSCE – Szkoła Podstawowa im Gustawa Morcinka Gierałtowicach.

10 MIEJSCE – Zespół Placówek Oświatowych im. Stefana Żeromskiego w Strawczynie. Pho3nix fundacion.
BRAWO WY! ??
8 miejsce naszej szkoły z pośród 802 zgłoszonych szkół to Wielki Sukces. Duch walki, motywacja, współzawodnictwo sportowe oraz dbałość o zdrowie to wszystko doprowadza do takich osiągnięć.???
Startowało 79 uczniów z naszej szkoły. Pierwsza trzydziestka otrzyma nagrody- krokomierze. Najlepszą zawodniczką w szkole ?została MILENA PLACEK z klasy drugiej 541066 kroków. Miejsce 2 ?KAMIL WŁODARSKI również z klasy drugiej 506076 kroków. Miejsce 3 ?JAKUB ŁĘGOSZ – 480436 kroków. Miejsce 4 ZUZANNA WICHER z klasy ósmej – 426993 kroków.

DZIAŁAMY DALEJ! JUŻ NA POCZĄTKU MAJA STARTUJEMY Z KONKURSEM NA NAJBARDZIEJ INSPIRUJĄCĄ SZKOŁĘ ?